Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry
24.05.2020
ziemek8
Cała mapa ostatniej misji kampanii
07.12.2019
Haspen
Heraklidzi
05.12.2019
PurCzysty
Król Krety
30.11.2019
Haspen
Tubmarinus w Egipcie
21.11.2019
PurCzysty
Drachmą i Lirą

Wybierz pliki tylko danej gry:

Zeus Pan Olimpu Cesarz: Narodziny Państwa Środka Anno 1602 Knights and Merchants Twierdza Original War Gorky 17 Re-Volt Airline Tycoon
gra otwarta gry Cesarz: Narodziny Państwa Środka opublikowano 27.02.2015
autor: Haspen | ocena: 9.9 | pobrania: 463 | komentarze: 0
Kilka map do Cesarza, mojego skromnego autorstwa
O ile naprawdę chciałbym zrobić kampanię do Cesarza, ograniczenia nazw oraz nieco chaotyczny edytor raczej skutecznie mnie odpychają. Z drugiej strony, dowolność Gry Otwartej skłoniła mnie do nabazgrania kilku map. Postanowiłem się nimi podzielić, wraz z małymi uwagami
Pliki wrzucamy do [folder Cesarza]\Cities ; będą one dostępne do Gry Otwartej.
'Gwarantowane surowce' oznaczają te postawione przeze mnie za pomocą skał/punktów; do tej rubryki zalicza się Żelazo, Brąz, Sól, Kamień, Ryby oraz Zwierzyna. Zazwyczaj jest też możliwość wydobycia gliny oraz/lub ścięcia drzew, ale gwarancji nie daję; tu już trzeba się zdać na łaskę generatora Gry Otwartej Konopie oraz co najmniej jeden rodzaj żywności 'uprawianej' są dostępne zawsze. Miłej zabawy!
« zobacz więcej »
save gry Anno 1602 opublikowano 19.08.2015
autor: ziemek8 | ocena: 9.7 | pobrania: 537 | komentarze: 0
Wojskowa Metropolia
Dzięki temu, że na GOG.com pojawiło się Anno1602 działające na najnowszych Windowsach byłem w stanie znowu zagrać w tą świetną grę!
Wojskowa Metropolia to prawie 3000 mieszkańców z czego ponad połowa to arystokraci.
Wszyscy przeciwnicy pokonani o czym świadczą 3 łuki triumfalne.
150 000 złotych monet w skarbcu.
Rozwinięty przemysł - pełno żelaza i jego pochodnych.
A także - "nowa kolonia" - postanowiłem wybudować nowe miasto na jednej z mniejszych wysp - już teraz jest tam 1000 arystokratów.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 06.02.2016
autor: Haspen | ocena: 8.9 | pobrania: 2400 | komentarze: 14
Architekt Tubmarinus
Stary Tubmarinus opowie swym wnukom o tym jak został sławnym architektem wśród Atlantów. Dołącz do jego opowieści i wraz z nim buduj wspaniałe piramidy i piękne świątynie! Ta misja jest dość łatwa i składa się z trzech epizodów w mieście macierzystym i dwóch kolonii.
Znów ja, znów z kolejną misją
Wróciłem do kultury Atlantydy i postanowiłem stworzyć misję poświęconą jednemu z głównych aspektów tejże - to jest, budowie Piramid! Misja nie jest długa, ani też trudna, a podczas gdy sędziwy Tubmarinus będzie opowiadał wnukom co i jak, wy zbudujecie piramidy, świątynie, pomniki do niebios... co się tylko nawinie pod rękę
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 15.02.2016
autor: Haspen | ocena: 8.7 | pobrania: 2198 | komentarze: 10
Poszukiwany Eneasz
Przeklęci Grecy zburzyli Troję. Wieszczka mówi, że ocaleli z masakry przetrwają jeśli dołączą do Eneasza... tylko że Eneasz gdzieś zniknął, i ani śmiertelni, ani Olimpijczycy nie wiedzą, gdzie jest. Czy Trojańczykom uda się odnaleźć Eneasza? A może przepadł on na zawsze? Ta trudna kampania składa się z pięciu epizodów w mieście macierzystym i trzech kolonii.
Tak jest! Haspen znów sięgnął do źródeł mitologicznych i tym razem zabrał się za wątek Eneasza i jego podróży z Troi aż do samej Italii. Po drodze napotkamy złych Greków, założymy kolonie na 'trasie' wędrówki Eneasza (Kreta, Epirus na zachodzie Grecji oraz Sycylia, wg źródeł), a nawet spotkamy się z królową Kartaginy, Dido.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 27.09.2015
autor: Haspen | ocena: 8.7 | pobrania: 2425 | komentarze: 15
Obcy z Głębin
Piraci z Krety znów dają się we znaki; przydałby się nowy port wojskowy... ale Grecy szybko przekonają się, że Kreteńczycy to ich najmniejszy problem! Ta średnio-trudna kampania składa się z 5 epizodów w mieście macierzystym oraz jednej kolonii.
Niewiele mam do powiedzenia na temat tej misji; poprzednie misje były albo trudne, albo odnosiły się do Atlantydy, czas jednak bym wrócił do Greków oraz obniżył nieco poziom trudności. Obcy z Głębin to pierwsza Grecka kampania od pewnego czasu, i z nieco 'fantastyczną' fabułą: w Morzu Egejskim pojawiają się dziwne stworzenia, i Grecy odkrywają że ich ukochane morza nie są tak bezpieczne jak im się wydawało. Jak jest napisane w powyższym akapicie, misja nie jest ani długa, ani też trudna, aczkolwiek sprawdzi ona umiejętności budowania miast na małych, ciasnych mapkach.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 04.10.2015
autor: Haspen | ocena: 8.7 | pobrania: 2628 | komentarze: 12
Pelops i Synowie
Wraz z odrodzonym Pelopsem udaj się do Grecji, gdzie Pelops założy swoje miasto i swój ród - a w którego tragiczne losy wplątana zostanie twoja osada! Ta kampania ma średni poziom trudności i składa się z dziewięciu epizodów, wliczając w to jedną kolonię.
Kiedyś ktoś tam wspomniał że powinienem zająć się misjami na podstawie mitów i legend starożytnej Grecji. No to się wziąłem; na warsztat poszedł Pelops, i jego ród. Pierwsze cztery epizody dotyczą Pelopsa, potem na scenę wchodzą jego synowie, Atreus i Tiestes, a ostatnie dwa epizody to młodzieńcze lata Agamemona oraz Menelaosa.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 23.04.2016
autor: Haspen | ocena: 8.6 | pobrania: 2695 | komentarze: 14
Nowy Świat
Żądni wiedzy Atlanci wyruszają na zachód, aby zobaczyć na własne oczy, co kryje kontynent na północ od ziem Majów. Ta kampania ma średni poziom trudności i składa się z ośmiu epizodów miasta macierzystego, oraz maksymalnie trzech kolonii.
W końcu, po dwóch tygodniach męczarni z tekstami i fabułą, udało mi się sklecić ten oto twór. Tak szczerze to trzy stare pomysły zlepiony w jeden; sama wojna z Oceanidami przecież była i w 'Obcych z Głębin', a pozostałe części fabuły (eksploracja Ameryki, walki z Majami) też próbowałem kiedyś zrobić.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 01.06.2016
autor: Haspen | ocena: 8.5 | pobrania: 2058 | komentarze: 20
Kalymnomachia
Kalymnus miał czwórkę dzieci, ale najstarsze przepadło bez wieści dziesięć lat temu. Teraz wszyscy wasale Kalymnusa, Króla Cyklad, szukają jego syna, Pelargusa, ale jego odnalezienie wcale nie musi zakończyć się szczęśliwie. Ta niezbyt trudna kampania składa się z dziewięciu epizodów rozgrywających się w mieście macierzystym.
Jak to zwykle bywa w takich okolicznościach, jak pomysł uderzy do głowy to naciska z całą siłą, by go zrealizować. I tak, gdy kładłem się spać w niedzielę wieczór, przypomniały mi się greckie tragedie, gdzie 'brat brata i ojciec syna'. Tak to powstała Kalymnomachia, o której nie powiem już nic więcej bo zarówno ten akapit jak i wprowadzenie do misji zdradza wystarczająco dużo.
« zobacz więcej »
modyfikacja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 14.12.2012
autor: MaciekZ | ocena: 8.0 | pobrania: 2816 | komentarze: 5
Zestaw świątyń kompaktowych
Wprawdzie pisałem tu http://n-gry.pl/forum/index.php?topic=197.msg5730#msg5730 że jakbym chciał zrobić małe świątynie to byłyby bardzo małe, ale wtedy nie byłoby miejsca na zasoby (drzewka, rudę, itp). Więc postanowiłem zrobić zestaw świątyń kompaktowych dla tych, którzy nie lubią jak im świątynie się długo budują i zajmują dużo miejsca. Są małe, ale te które dostarczają surowców nie są bezużyteczne. :-) Pliki świątyń są spakowane do pliku "kompaktowe.rar".
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 19.07.2015
autor: bazylozaur | ocena: 8.0 | pobrania: 2450 | komentarze: 29
Pieśń Orfeusza
Nazwa - Pieśń Orfeusza
Prawo - greckie
Wielkość mapy - nie pamiętam, chyba duża
Misja opowiada o dziejach Muzajosa - syna Orfeusza, usiłującego odbudować swój dom i zaprowadzić pokój w Grecji. Przygoda składa się z siedmiu epizodów, z czego jeden rozgrywa się w kolonii.
Pewnie niektórzy z Was pamiętają moją frustrację spowodowaną zamieszczeniem przez kolegę po fachu - Neoptolemosa, misji "Dzieje Orfeusza". Była ona spowodowana raczej żalem wynikającym z wykorzystania mitu (no cóż, takie życie), ale mi przeszło i postanowiłem dokończyć swoją. Aby moja misja różniła się od "Dziejów Orfeusza", musiałem ją bardzo przerobić (bo już wtedy miałem ją prawie gotową). Dlatego akcja mojej misji rozgrywa się już po śmierci Orfeusza. Teraz nie pozostaje mi nic innego niż życzyć miłej zabawy.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 03.09.2016
autor: Haspen | ocena: 8.0 | pobrania: 3253 | komentarze: 27
Bizantyjskie Szlaki
W roku 77 n.e (Niezależnej Ery), Bizancjum nawiedziło trzęsienie ziemi, które zniszczyło miasto. Kalidończycy wysyłają potrzebne towary i najlepszych budowniczych, by pomóc w odbudowie! Ta misja składa się z ośmiu epizodów w mieście macierzystym, trzech epizodów kolonialnych, i ma średni poziom trudności.
O ile Kalidon stawiał przed graczem budowę na dość ciasnym terenie, tak Bizancjum sprawdzi umiejętności handlu i zarządzania magazynami. W jaki sposób? Zobaczycie
Jest to kolejna z kampanii osadzonych w alternatywnej historii 'Niezależnej Ery'. Poprzednia misja z tej serii to Imperium Kalidońskie.
« zobacz więcej »
modyfikacja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 19.06.2009
autor: MaciekZ | ocena: 8.0 | pobrania: 1514 | komentarze: 1
Świątynie Apolla by MaciekZ
Oto pierwsza porcja świątyń Apolla - boga wróżb, muzyki i poezji. W tej części przedstawiam świątynie, które nie posiadają żadnych udziwnień.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 20.03.2016
autor: Haspen | ocena: 7.6 | pobrania: 865 | komentarze: 11
Macedończyk
Porządek w Grecji już wkrótce zostanie wywrócony do góry nogami - gdyż oto na tronie Macedonii zasiadł Filip! Ta trudna, militarna kampania składa się z 5 epizodów miasta macierzystego.
I oto jest misja o której wspominałem. Długością nie powala, ale wymaga dobrego zarządzania zarówno miastem jak i wojskami. Historia zaczyna się od wejścia na tron Filipa II Macedońskiego, ojca sławnego Aleksandra Wielkiego, i dotyczy podboju Grecji przez Macedończyków - z naszą skromną pomocą
Życzę miłej zabawy!
« zobacz więcej »
obraz gry Original War opublikowano 14.02.2009
autor: ziemek8 | ocena: 7.5 | pobrania: 1437 | komentarze: 0
Kilka grafik z Original War
Warte zobaczenia.
« zobacz więcej »
misja gry Zeus Pan Olimpu opublikowano 20.11.2016
autor: Haspen | ocena: 7.3 | pobrania: 2804 | komentarze: 21
Kraina Wróżek
Hihihi! Ja jestem Enigma, księżniczka Wróżek! Odkryłam niedawno księgę pełną tajemnic i zaklęć Atlantów, chcesz ją przeczytać ze mną? Uważaj, gdyż ta kampania składa się z siedmiu epizodów, w tym jednej kolonii, i jest dość trudna, więc dobrze się zastanów czy chcesz grać, hihihi!
Znalazł się czas, chęci i pomysł, to i znalazła się kampania.
Ta 'Enigma' powyżej wcale nie kłamie, bo nawet podczas testów na Herosie było mi ciężko, a na wyższych poziomach trudności zapewne jest ciężej. Zdecydowanie nie jest to misja dla początkujących.
« zobacz więcej »
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem